ZAVOLEJTE NÁM

+420 571 990 315

NAPIŠTE NÁM

info@crstools.cz

OTEVÍRACÍ DOBA

Po-Pá:  8.00-16.00

Swiss-Line banner soustružení

Swiss-Line - katalogy, katalogové listy

Swiss-Line – nástroje pro soustruhy švýcarského typu. C.P.T. (Carmex) nabízí rozsáhlou a všestrannou produktovou řadu destiček a držáků vyvinutých pro automatické soustruhy švýcarského typu. Navrženo pro ekonomickou výrobou upichování, zapichování, profilování, závitování, čelní/zpětné soustružení a srážení.

Polygonní destičky a držáky – pro vnější soustružení, zapichování, upichování a závitování na stojích typu Swiss. Speciálně navržené pro obrábění malých dílů. Velmi přesné broušené destičky v kombinaci s nejnovějšími technologiemi výroby karbidu a povlaku zaručuje maximální životnost nástroje a vyšší produktivitu.
Destičky a držáky typu G3, G4 a G5 – rozšířená řada velmi přesných broušených destiček s povlaky se třemi (G3), čtyřmi (G4) a šesti (G6) řeznými břity pro soustruhy švýcarského typu pro vysokou produktivitu a ekonomickou úsporu výroby malých součástí. Jak držáky, tak i destičky jsou v levořezném a pravořezném provedení pro přizpůsobení výroby na soustružnických CNC centrech.

Swiss-Line úvod ilustrace
Swiss-Line bottom banner 01