MINI nástroje

banner-01

 

MINI nástroje pro soustružení

MINI nástroje - soustružení

 

 

MINI nástroje s vnitřním chlazením pro jemné soustružnické práce a zápichy, které jsou určeny jak pro tvarování (profilování) otvoru, tak pro možnost vrtání, soustružení malých závitů, vnitřního tvarového zapichování, srážení hran, čelního zapichování, hlubokého čelního zapichování a v neposlední řadě i protahování – výrobu průchozího/neprůchozího „šestihranu“.

Tyto monolitní VHM nástroje jsou vyrobeny v nové řadě sub-mikrozrnného slinutého karbidu s jedinečným třívrstvým povlakem na bázi Aluminium-Titan-Nitridu, který nese značení BMK. Mini nástroje s povlakem BMK jsou určeny pro široké spektrum použití v materiálech, jako jsou běžné oceli (až do pevnosti 64 HRc), korozivzdorné oceli, tak i pro neželezné materiály. Pro stroje, u kterých není možné dosáhnout vysokých řezných rychlostí je to pak povlak TiN s označením BXC, s jakosti substrátu karbidu P30-P50, K25-K40.

 

MINI nástroje jsou určeny pro následující operace:

vrtání, závitování, zpětné soustružení s radiusem, tvarování (profilování) otvoru, čelní 90° obrábění, drážkování, zapichování (ploché a radiusové), hluboké čelní zapichování, odlehčení a v neposlední řadě i protahování – výrobu „šestihranu“…

 

Vyberte si z rychlé nabídky MINI nástrojů

 

 

 

 

Všechny nabízené MINI nástroje jsou s vnitřním chlazením

 

 

Logo C.P.T.
C.P.T. gewindewerkzeugepřední výrobce řezných nástrojů vysoké kvality. Výrobní program firmy je uznávaný na celém světě jako spolehlivý a kompletní sortiment, který nabízí přesnou geometrii, vynikající řezný výkon a dlouhou životnost nástrojů. Kromě svého nekompromisního úsilí o vysokou kvalitu výrobků, rychlý servis a spolehlivost je C.P.T. držitelem mezinárodního certifikátu jakosti ISO 9001:2000.
C.P.T. rovněž vyrábí speciální nástroje dle konkrétních požadavků zákazníka. Vedle uznání vysoké kvality našich výrobků zákazníky, jsme rovněž známí jako společnost orientovaná na servis a jako velmi konkurence schopný dodavatel.

 

 

MINI nástroje - soustružení

 

 

Kde se můžete setkat s MINI nástroji?

 

MINI nástroje z VHM materiálu slouží pro obrábění v malých otvorech a to již od Ø 2,1 mm !

 

                              

MINI nástroje mají své místo ve většině odvětví průmyslu a to jak v lékařském (impantáty, náhrady…), leteckém, automobilovém, tak hlavně ve strojírenském.
MINI nástroje mají široké uplatnění a požívají se pro přesné obrábění malých součástí na všech obráběcích strojích, obráběcích centrech, tak i konvenčních strojích.