Zpětné zahlubování

zpětné zahlubování

 

zpětné srážení hran

 

HEULE Nástroje švýcarské firmy představují v současné době bezkonkurenčně nejlepší výrobky v oblasti odstraňování ostřin a srážení hran při vrtání otvorů v kovových materiálech a v oblasti zpětných zahloubení. Výsadní postavení tohoto výrobce spočívá především v technickém provedení nástrojů, které umožňuje nalézt řešení pro většinu případů v praxi.

Nástroje firmy HEULE představují špičku v oboru srážení hran a zpětného zahlubování u vrtaných otvorů.
Jedná se o řezné nástroje klasického typu: držák s vyměnitelnou břitovou destičkou, převážně ze slinutého karbidu. V určitém rozsahu velikosti otvorů lze řešit i současné vrtání a oboustranné srážení hran.

 

Standardní i speciální nástroje HEULE vynikají svou jednoduchostí a stabilitou procesu srážení hran. Jejich přínos je nejen ve velkosériové, ale také v malosériové výrobě.

Nástroje švýcarské firmy HEULE představují v současné době bezkonkurenčně nejlepší výrobek v oblasti odstranění ostřin a srážení hran při vrtání otvorů v kovových materiálech a v oblasti zpětných zahloubení. Výsadní postavení tohoto výrobce spočívá především v technickém provedení nástrojů, které umožňuje nalézt řešení pro většinu případů v praxi.

 

 

 

Vyberte si z rychlé nabídky nástroj pro Vaši aplikaci

Nástroje pro čelní & zpětné odjehlení a sražení hrany

 

 

Nástroje pro čelní & zpětné zahloubení

BSF

BSF

 

 

 

 

HEULE – nástroje pro zpětné zahlubování v jedné operaci

 

 

 

 

HEULE nástroje - zpětné zahlubování