Soustružení závitů

Soustružení závitů, závitové držáky, závitové destičky

 

Soustružení závitů

CPT-představení

 

C.P.T. Výrobní program firmy je uznávaný na celém světě jako spolehlivý a kompletní sortiment, který nabízí přesnou geometrii, vynikající řezný výkon a dlouhou životnost nástroje.

Kromě svého nekompromisního úsilí o vysokou kvalitu výrobků, rychlý servis a spolehlivost je C.P.T. držitelem mezinárodního certifikátu jakosti ISO 9001:2000.
Většina požadavků našich zákazníků je dodávána ihned z našeho snadno dostupného rozsáhlého skladu hotových výrobků, stejně jako ze skladů našich zástupců a distributorů na celém světě.

C.P.T. rovněž vyrábí speciální nástroje dle konkrétních požadavků zákazníka. Vedle uznání vysoké kvality našich výrobků zákazníky, jsme rovněž známí jako společnost orientovaná na servis a jako velmi konkurence schopný dodavatel.

Široký výrobní sortiment je celosvětově rozpoznatelný svou pokročilou technologií, kompletním a spolehlivým sortimentem výrobků, které nabízí přesnou geometrii, vynikající řezný výkon a dlouhou trvanlivost.

Výrobní sortiment:   soustružnické závitové destičky a držáky, monolitní VHM závitové frézy, spirálové závitové frézy s VBD, zapichovací a upichovací nástroje, mini frézy pro srážení hran a MINI nástrojů – sortiment malých vyvrtávacích tyčí pro závitování, zapichování, vrtání a soustružení v malých součástkách …

 

 

Vyberte si z rychlé nabídky nástrojů pro soustružení závitů

 

 

 

 

C.P.T. je předním výrobcem řezných nástrojů vysoké kvality.

 

 

 

soustružení závitů, závitování