GEN3SYS a GEN3SYS XT

banner-01

 

Co je GEN3SYS® a GEN3SYS® XT a jak vlastně pracuje?

AMEC-představení

 

GEN3SYS®
GEN3SYS® XT
je nová generace vysokorychlostního vrtacího systému, jež posunuje hranice výkonů, kterých je možné dosáhnout s nástroji s vyměnitelnými břitovými destičkami. Jedná se o zcela novou, ucelenou řadu nástrojů s optimalizovanou řeznou geometrií a nově vyvinutými povlaky, které dále zvyšují vynikající výkon těchto nástrojů, jejich produktivitu a životnost v celé řadě vrtaných materiálů.

Vrtací systém GEN3SYS® XT a GEN3SYS® představují nový vývojový stupeň nástrojů navržených tak, aby umožnily vysokorychlostní obrábění v mnoha parametrech převyšující možnosti osvědčeného T-A® systému.
Standardní nabídka nástrojů pokrývá rozsah vrtání od Ø 11,00 mm do Ø 35.00 mm, s maximální hloubkou vrtání až 7xD.

Program zahrnuje různé substráty karbidu, geometrie a povlaky VBD, které přinášení vynikající výsledky v naprosté většině náročných vrtacích aplikací.

GEN3SYS® XT a GEN3SYS® byl od počátku koncipován tak, aby splňoval požadavky na vysoký výkon a maximální univerzálnost při řešení aplikací vrtání. Držáky nástrojů nabízejí v celém rozsahu průměrů možnost volby mezi přímou a spirálovou drážkou, jakož i vnitřní chlazení pro maximální možný úběr materialu.

Destičky GEN3SYS® XT a GEN3SYS® nejenže poskytují mimořádný výkon, ale rovněž umožňují přeostření, čímž mnohonásobně prodlužují životnost nástroje a snižují náklady na obrábění.

 
Pro snadnější orientaci a výběr vhodného nástroje můžete použít – Průvodce výběrem nástroje pro vrtání   Otevřít průvudce v PDF  
 

 

Vyberte si podle rozsahu vrtání odpovídající nástroj GEN3SYS® pro vaši aplikaci

 

 

AMEC-GEN3SYS-banner-1